Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

Usługi

Oferta

Nasza usługi

Oferujemy dostęp do nowoczesnych komponentów instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji i magazynów energii. Co szczególnie ważne i często doceniane przez naszych Klientów – jesteśmy z Tobą na każdy etapie transakcji – od projektu, przez montaż, po serwisowanie zainstalowanych i działających urządzeń. Z nami możesz liczyć na zwrot inwestycji po około 7-10 latach i znaczne zmniejszenie comiesięcznych kosztów eksploatacji budynków. 

Instalacje fotowoltaiczne

Fotowoltaika na gruncie, wiaty fotowoltaiczne, fotowoltaika na dachu budynku i elewacji. Dysponujemy dostępem do produktów renomowanych producentów, a nasz sztab monterów to doświadczeni technicy z kompleksowym podejściem do każdego zadania. 

Pompy ciepła

Nasze pompy ciepła to nowoczesne urządzenia grzewcze. Ich sposób działania polega na tym, że oddają energię pozyskaną ze środowiska naturalnego do instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Klimatyzacja

Skorzystaj z montażu klimatyzacji w Twoim domu lub biurze już od 3 tysięcy złotych netto za montaż. Nasze nowoczesne urządzenia przez wiele lat działają bezawaryjne. Sprawna i nowoczesna klimatyzacja w Twoim budynku, to gwarancja komfortu w trakcie codziennych obowiązków. 

Kompleksowe podejście

Dopinamy nasze projekty na ostatni guzik. Od samego początku współpracy stawiamy sprawę jasno i nie oferujemy gruszek na wierzbie. Z nami wiesz, na czym stoisz!

Praktyczne rozwiązania​

Zastanawiasz się nad połączeniem instalacji fotowoltaicznej z pompą ciepła? A może nie jesteś przekonany do wyboru produktów konkretnej marki? Znajdziemy rozwiązania szyte na miarę! 

Nowoczesna oferta

Z nami masz pewność, że otrzymasz personalizowaną, przejrzystą ofertę. Jej poszczególne elementy zostaną Ci szczegółowo przedstawione i omówione. 

Stały kontakt ​

Jako Klient nie masz obowiązku znania się na wszystkich aspektach konkretnej oferty. W JP Budowa i Energia masz od tego nas. Stały kontakt na każdym etapie realizacji projektu i po jego zakończeniu, to u nas standard. 

Sprawdzone komponenty ​

Stawiamy na produkty renomowanych producentów w branży OZE. Z nami możesz liczyć na najlepszy kompromis pod kątem jakości i ceny.  Stawiamy na solidne rozwiązania, które staną się praktycznym rozwiązaniem. 

Montaż i serwis

Z nami możesz liczyć na balans pomiędzy naszym zaangażowaniem przed montażem i w momencie koniecznym usług serwisowania. Dążymy do tworzenia stałych relacji z każdym z naszych Klientów. 

Pozostańmy w kontakcie!

Odwiedź nas

Lokalizacja

Ulica Wiejska 1, 62-100 Wągrowiec

Adresy mailowe​

biuro@jpbudowaenergia.pl

Numer telefonu​

+48-536-533-605
+48-506-811-138