Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM

O nas

O nas

Dążymy do perfekcji

Czym kierujesz się podczas wyboru firmy, która pomoże Ci otworzyć się na odnawialną energię? Jako JP Budowa i Energia dbamy o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z Klientów. Wiemy, że zawiła i skomplikowana wiedza z zakresu OZE może być dla Ciebie czarną magią. Na szczęście od wytłumaczenia poszczególnych kwestii masz nas. To my staniemy na wysokości zadania. 

JP BUDOWA i Energia

Nasi Partnerzy

Najczęściej pojawiające się pytania

Jesteśmy lokalną firmą z Wągrowca (w województwie wielkopolskim). Niemniej – nie ograniczamy się do najbliższych miejscowości, realizując zlecenia na terenie całej Polski. Kilometry nie są dla nas żadną przeszkodą wtedy, gdy nasze wizje zmierzają w jednym kierunku! 

Współpracujemy z Bankiem Spółdzielczym i firmą, która pomaga w pozyskaniu dotacji na Twoją inwestycję. W JP Budowa i Energia załatwisz wszystkie sprawy w jednym miejscu. Działamy sprawnie i szybko na każdym etapie naszej współpracy. 

Gwarantujemy indywidualne podejście do projektów z zakresu wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Pomagamy w pozyskiwaniu finansowania w postaci dotacji lub kredytu na pompę ciepła, fotowoltaikę, klimatyzację i/lub magazyny energii. 

Nasi Klienci mogą skorzystać z serwisu pomp ciepła, serwisu klimatyzacji oraz serwisu instalacji fotowoltaicznych. Jednak, aby zgłoszenie zostało przez nas przyjęte, prosimy o pobranie odpowiedniego dokumentu i wypełnienie go. Wypełniony dokument należy przesłać na adres mailowy biuro@jpbudowaenergia.pl. 

Zdaniem naszych ekspertów, najbardziej opłaca się połączenie dobrej jakości pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną. To połączenie gwarantuje generowania znacznych oszczędności poprzez minimalizację koniecznych do poniesienia miesięcznych kosztów za eksploatację budynków. 

1

Pozostańmy w kontakcie!

Odwiedź nas

Lokalizacja

Ulica Wiejska 1, 62-100 Wągrowiec

Adresy mailowe

biuro@jpbudowaenergia.pl

 
Numer telefonu

+48-536-533-605
+48-506-811-138